Fotoksiążka z warszawskiej drukarni w erze smartfonów i instagrama

Jestem pewien, że każdy z nas pamięta stare albumy ze zdjęciami. Te w których zdjęcia były wkładane w koszulki, lub przyklejane do poszczególnych stron. Standardem było wspólne oglądanie ich przy każdym obiedzie u dziadków czy rodziców. Wiele z nich niestety nie przetrwało próby czasu.

Mamy 2017r i każdy przechowuje tysiące zdjęć na swoim smartfonie, który przeciętnego Kowalskiego przemienił w fotografa. Dziennie każdy z nas robi jedno zdjęcie telefonem, które później ląduje na facebooku czy instagramie. Co z tym wszystkim dzieje się gdy nasz telefon zostaje uszkodzony, lub po prostu go w jakiś sposób stracimy? Proste. Jeśli nie zrobiliśmy kopii zapasowej wcześniej – tracimy wszystko. Nigdy nie przewidzisz kiedy akurat telefon przestanie działać, czy też po prostu go zgubisz. Wielu z nas nie widzi głównego przesłania jakie niosą za sobą albumy ze zdjęciami. Co z tego, że w telefonie masz 5000 zdjęć skoro prawdopodobnie wśród nich giną te najbardziej wartościowe? Najważniejsza domeną jeśli chodzi o albumy ze zdjęciami to samo oglądanie ich razem, a w ten sam sposób spędzenie czasu z bliskimi przywołując wyjątkowe wspomnienia. O to w tym wszystkim właśnie chodzi, czyż nie?

Wszystko idzie do przodu, wszystko ulega nieustannym zmianom – fotoalbumy też. Proponujemy Ci nowoczesne rozwiązanie – fotoksiążkę. Fotoksiążka to jeden z wielu fotoproduktów warszawskiej drukarni Fotoboss. To co nas cechuje to na pewno najwyższa jakość materiałów z których powstają nasze fotoksiążki jak i najszybszy czas realizacji w Warszawie. Obecnie możesz zaprojektować swoją fotoksiążkę od podstaw tak jak Ty to widzisz. Każda strona robiona pod Ciebie, z Twoimi zdjęciami, podpisami i wesołymi clip-artami.

Dzięki naszemu kreatorowi online projektowanie staje się proste. Swoją książkę zaprojektujesz w 15min, a my zajmiemy się resztą. Zadbamy o to, żeby każdy proces przez który przechodzi twoja fotoksiążka w produkcji był starannie wykonany przez nas zespół. W naszej ofercie znajdziesz ciekawe formaty jak i warianty z różną ilością stron. Fotoksiążka od Fotoboss to coś co polecam Ci na prezent czy też dla siebie do postawienia na półkę. Gwarantuje Ci, że za każdym razem gdy weźmiesz ją do rąk – przywołasz magię wspomnień. Czy internet i Twój smartfon ma taką moc? Przemyśl to.